Merkez: Bankalar Cad. No:28
AFYONKARAHİSAR/MERKEZ
Merkez: 0272 215 12 42
Üretim: 0272 221 16 16
Mail: satis@itimatsucuklari.com.tr
Web: www.itimatsucuklari.com.trHAKKIMIZDA


İTİMAT SUCUKLARI FİRMA BİLGİLERİMİZ

Afyonkarahisar’ın mihenk taşlarından olan İTİMAT Sucukları dört nesilden bu yana faaliyet göstermektedir.

Kurucumuz Hacı Faruk Koçkan Afyonkarahisar’ın önemli kasaplarından biri olmuş, güvenilir duruşu ve kaliteli hizmet anlayışı ile 1928’de şirket olma yolunda ilk adımını atmıştır.

Kurduğu şirkete güven esaslı kalite anlayışını ön planda tuttuğu için İtimat ismini vermiştir.Faruk Koçkan’ın vefatıyla yönetimi oğlu Hacı İhsan Koçkan devralmıştır.

Hacı İhsan Koçkan’ın oğullarından olan Mehmet Koçkan “İTİMAT SUCUKLARI” markasını 1928’den bugüne dededen toruna devam ederek gelen Sucuk ve Pastırma üretimini, yeniliğe açık ama değerlerimizi koruyarak, tüketici odaklı olarak ve kaliteden asla taviz vermeyerek çalışmalarına devam eden işletmemiz Afyonkarahisar halkı ve misafirlerine kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaya devam etmektedir.


itimat sucukları afyon

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin en doğal hakkı olan “Kaliteli ve Sağlıklı Et ürünlerini” , aracısız ve hızlı bir şekilde tüketicilerimize ulaşmasını sağlamak, bununla beraber gelişen teknolojiye ayak uydurabilecek profesyonel ekibi ile helal ve hijyen konusunda taviz vermeden daime sektöründe önder ve yeniliklerin gerçekleştiricisi olup, değerli müşterilerimize sonsuz ve güleryüzlü anlayışla hizmet etmektir.VİZYONUMUZ

  • Kaliteli
  • Sağlıklı
  • Güvenilir
  • Şeffaflık
  • Güleryüzlü Hizmet


BELGELERİMİZ